TenTopDon – analizuj top10 za darmo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

TTD to prosty, darmowy programik pod windows, który ma na celu zaoszczędzić nieco czasu każdemu w SEO. Do rzeczy: program analizuje top10 dla wpisanej frazy z google.pl. Może nie tyle analizuje, co dostarcza nam w krótkim czasie zestawienie różnych parametrów w tabeli. Parametry pochodzą z majesticseo.com, wygląda to tak:

Dane te można sortować po każdej wartości, jest też możliwość skopiowania danych w formacie csv.

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Aby dobrze wykorzystać możliwości programu należy założyć konto w majesticseo.com (wystarczy darmowe) i wprowadzić dostęp. Dzięki temu zapytania nie będą blokowane. Program obsługuje też proxy.

No, może TTD nie jest tak do końca darmowy, bo aby go otrzymać trzeba spełnić 3 warunki, choć nie wiąże się to z jakąkolwiek opłatą.
Jak zdobyć program?
1. Polub naszą stronę na facebooku.
2. Udostępnij nasz wpis z facebooka na swojej tablicy o DonLinkage „z czterema gwiazdkami” na logo.
3. Zgłoś się po program wysyłając informację na seosolutions@i4a.pl 🙂

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz link do pobrania programu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

13 thoughts on “TenTopDon – analizuj top10 za darmo

  • Listopad 23, 2012 at 3:36 pm
    Permalink

    Rozumiem, że to wersja webowa?

  • Listopad 23, 2012 at 3:49 pm
    Permalink

    Do pobrania i odpalenia exe spod windowsa

  • Listopad 23, 2012 at 3:50 pm
    Permalink

    pisze, że pod windows – trochę bez sensu, taki soft aby był okienkowy

  • Listopad 23, 2012 at 4:07 pm
    Permalink

    Nie wystarczy ,,Lubię to” dla wpisu?

  • Listopad 23, 2012 at 4:17 pm
    Permalink

    A niech już będą zasady takie jak określone – kilka osób je już spełniło więc niech tak zostanie 🙂

    Mamy małe problemy techniczne i paczka z programem nie chce nam się poprawnie wysłać 🙁

  • Listopad 23, 2012 at 4:33 pm
    Permalink

    Uprzedziłeś mnie, bo chciałem taki sofcik właśnie zrobić. To namiastka „seo competition” z Market Samuraja, tego potrzeba! Mail po program już wysłany

  • Listopad 23, 2012 at 4:39 pm
    Permalink

    Dzięki, na razie niestety wysyłka wstrzymana ze względu na problem z łączem. PRzeglądanie jakoś chodzi, ale wysłanie pliku 5mb czy to na serwer czy przez pocztę na razie jest niemożliwy.

  • Listopad 23, 2012 at 5:14 pm
    Permalink

    Ruszyło już, zamulało ale teraz już ok 🙂
    Jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał a ma otrzymać – proszę się upomnieć 🙂

  • Listopad 24, 2012 at 5:41 pm
    Permalink

    Dostępna jest aktualizacja TopTenDon 🙂

    Nowe funkcje:
    – sprawdzanie statystyk dla konkretnych stron/podstron w top10, a nie tylko stron głównych
    – możliwość wprowadzenia adresu do porównania
    – ilość wyników wyszukiwań z Google

  • Listopad 24, 2012 at 11:52 pm
    Permalink

    Bardzo mało statystyk ten program pokazuje, z dużymi graczami nie może się równać niestety.

  • Listopad 26, 2012 at 8:38 am
    Permalink

    Mało, to fakt. Ale jako darmowa alternatywa chyba nie ma źle 🙂

    Będzie prawdopodobnie jeszcze kilka rzeczy dorobionych w wolnych chwilach, między innymi analiza title.

  • Listopad 26, 2012 at 6:22 pm
    Permalink

    Ok, wszystko wykonane – czekam na programik 🙂 Dzięki za info!

  • Luty 27, 2013 at 11:13 am
    Permalink

    Zrobione 🙂 Powinieneś dodać link do wpisu na fanpage’u